Sürücüler dikkat: "Radar var" selektörüne ceza!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sürücüler dikkat: "Radar var" selektörüne ceza!
A
a

Düzce'de trafik polisinin radar uygulama yaptığını selektör ile diğer sürücülere haber vermeye çalışan 66 sürücüye toplamda 45 bin 540 TL ceza kesildi

Sütiş Eskişehir
Düzce'de trafik polisinin radar uygulama yaptığını selektör ile diğer sürücülere haber vermeye çalışan 66 sürücüye toplamda 45 bin 540 TL ceza kesildi.
Düzce'de Ramazan Bayramı tatilinde artan trafik yoğunluğunda hız sınırlarına uyulması için polis ekiplerince denetimler sıklaştırıldı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri de Çamköy bağlantı yolunda radar denetimi yaptı. Denetim esnasında radar aracını görüp karşı istikametteki araçlara selektör yolu ile uyarılarda bulunan sürücüler olduğunu fark eden ekipler, diğer şeritte de uygulama başlattı. Selektör yolu ile uyarı yaptıkları tespit edilen 66 sürücüye 690’ar liradan toplam 45 bin 540 TL cezai işlem uygulandı.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
sedat 14 Nisan 2024 14:21

ankaradan nevşehire gidecem.samsun yolu taraı her taraf radar,polis,eds dolu.hiç normal hız yapamıyorsun.sürekli 70-80 yapman lazım.yaa tmm hız felakettir ama gereken yerlerdede biraz basmak lazım.azıcık geçince cezayı yiyorsun.paralı yol olmuş 175 tl.yani diyeceğim her şeyimiz parayla ölçülmeye başlandı.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi