Sünnetci, Şampiyonları Ağırladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sünnetci, Şampiyonları Ağırladı
A
a

Cumhuriyetin 100. Yıl Kutlamaları Çerçevesinde Düzenlenen Kamu Spor Oyunları Voleybol Branşında Şampiyon Olan Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Erkek Voleybol Takımını İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci Makamında Ağırladı.

Sütiş Eskişehir
Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Kamu Spor Oyunları Voleybol branşında şampiyon olan Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Erkek Voleybol Takımını İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci makamında ağırladı.
Sünnetci, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erkek Voleybol Takımını makamında kabul etti. Cumhuriyetin 100. Yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen Kamu Spor Oyunları Voleybol branşında Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Erkek Voleybol Takımı şampiyon oldu. Sünnetci: “Cumhuriyetimizin 100.yıl kutlamaları kapsamında kamu kurumları arasındaki işbirliğini güçlendirerek artırılması ve spor kültürünün yaygınlaştırılması için düzenlenen Kamu Spor Oyunları müsabakalarında namağlup olan Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Erkek Voleybol Takımımızı tebrik ediyor ve 19-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Denizli ilinde yapılacak olan Ege Bölgesi grup müsabakalarında başarılar diliyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi