Sandıklı Devlet Hastanesi’Nde Değerlendirme Ve Plaket Töreni Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sandıklı Devlet Hastanesi’Nde Değerlendirme Ve Plaket Töreni Yapıldı
A
a

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi’Nde Yürütülen Çalışmalar Ve Yapılan Hizmetlerin Değerlendirme Toplantısı Yapılırken, Hastaneye Destek Olan Hayırsever Vatandaşlar İçin De Plaket Töreni Düzenlendi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi’nde yürütülen çalışmalar ve yapılan hizmetlerin değerlendirme toplantısı yapılırken, hastaneye destek olan hayırsever vatandaşlar için de plaket töreni düzenlendi.
Sandıklı Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından hastaneye yardımda bulunan hayırseverler unutulmadı. Devlet Hastanesi Başhekimi Abdul Fettah Nur tarafından Devlet Hastanesinde yapılan hizmetlerde destek veren hayırseverler için plaket töreni düzenlendi. Sandıklı Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Adem Başkurt tarafından Sandıklı Devlet Hastanesi toplantı salonunda hastanede yapılan hizmetler hakkında bir sunum gerçekleştirildi.
Sunum sonrası bir konuşma gerçekleştiren Sandıklı Devlet Hastanesi Başhekimi Abdul Fettah Nur, hastanede yürütülen hizmetleri her geçen gün daha ileriye taşıdıklarını aktardı.
Protokol üyeleri tarafından hayırsever vatandaşlara plaketleri takdim edildi.
Sandıklı Devlet Hastanesinde yeni yapılan servisleri gezen protokol üyeleri Sandıklı Devlet Hastanesi Başhekimi Abdul Fettah Nur’dan bilgiler aldı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi