Özgür Fetih Demirdaş: Eskişehirspor markasını bitirmeyelim!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç  Özgür Fetih Demirdaş: Eskişehirspor markasını bitirmeyelim!
A
a

Eskişehirspor’un kurtuluş reçetesinin konuşulacağı toplantı öncesi ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş, ES TV’ye gündeme dair açıklamalarda bulundu. Demirdaş, “  Burada Eskişehirspor’un geleceği söz konusu umarım amacına ulaşır” dedi.

Sütiş Eskişehir
Gerçekleşecek toplantı öncesi ES TV’ye konuşan Özgür Fetih Demirdaş, “Öncelikle toplantıyı gerçekleştiren belediye başkanlarımıza teşekkür ederiz. Burada Eskişehirspor’un kurtuluşu için bir reçete hazırlanıyor. Geldik bakalım görüşeceğiz ve konuşacağız” dedi. Toplantı hakkında düşüncelerini de açıklayan Demirdaş, “ Toplantı amacına ulaşabilecek bir toplantı olduğuna inanıyorum. Şayet 3 belediye başkanımız da bu işi gerçekten çözmek istiyorlarsa bir çözüm çıkacağına inanıyorum” şeklinde konuştu. 

Kesinlikle karşıyım

Yeni Eskişehirspor konusu hakkında da görüşünü belirten Özgür Fetih Demirdaş, “ Biz yeni Eskişehirspor yapılandırılmasına hep karşı çıktık. Bir Eskişehirspor markası kolay oluşmadı bence bu markayı bitirmemek lazım. Yeni F.K olan kulüplerin hiç birinin başarılı olmadığını biliyoruz, durumları ortada.  Ben kesinlikle karşıyım” dedi.  Eskişehirspor başkanlığı hakkında kendisinin isminin de konuşulması üzerine açıklamalarda bulunan Demirdaş, ” Benim iş yoğunluğumdan dolayı çok zor. Böyle bir şey düşünmem mümkün değil. Bir teveccüh varsa teşekkür ediyorum ama kesinlikle böyle bir düşüncem yok” diyerek sözlerini noktaladı.
Kaynak : HABER MERKEZİ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi