Osmaneli’Nde 2024 Yılının Son Ders Zili Çaldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Osmaneli’Nde 2024 Yılının Son Ders Zili Çaldı
A
a

Osmaneli İlçesinde, Bu Yılki Eğitim Öğretim Yılının Son Ders Zilinin Çalmasıyla 3 Bin 500 Öğrenci Karne Heyecanı Yaşadı.

Sütiş Eskişehir
Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, bu yılki eğitim öğretim yılının son ders zilinin çalmasıyla 3 bin 500 öğrenci karne heyecanı yaşadı.
Osmaneli İlkokulunda Kaymakam Yüksel Ünal ve Belediye Başkanı Bekir Torun öğrencilerin karne sevincine ortak olarak öğrencilerin karnelerini dağıttılar.
Çocukların geleceğe hazırlanmasında öğretmenlerin büyük emeği olduğunu ifade eden Başkan Torun “Bugün bu sıralarda geleceğin mühendislerini, öğretmenlerini, profesörlerini, ülkemizin geleceğini görüyorum. Emeği geçen öğretmenlerimize, idarecilerimize, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyorum. Bu bir ekip işi, güzel şeyler yapılıyor. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitime olan katkımız devam edecek. Tüm öğrencilerimize öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.” dedi.
Törende konuşan Kaymakam Ünal ise, mutlu bir günde öğrencilerle beraber olup, karne heyecanını, coşkusunu kendileriyle paylaşmaktan mutlu olduğunu dile getirerek, "Bu eğitim öğretim yılında gayret gösteren tüm öğretmen arkadaşlarımızı çok sevgili yavrularımızı çalışmalarından ve başarılarından dolayı tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum." diye konuştu.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi