Önemli duyuru: İşte Eskişehirspor'un yeni kongre tarihi...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Önemli duyuru: İşte Eskişehirspor'un yeni kongre tarihi...
A
a

Eskişehirspor tarafından 24 Nisan'da yapılacağı açıklanan olağanüstü seçimli genel kurul, ileri bir tarihe ertelendi. İşte Eskişehirspor'un yeni kongre tarihi...

Sütiş Eskişehir

Eskişehirspor'un kongre tarihi değişti

Eskişehirspor'dan yapılan açıklama şöyle:  "Kulübümüz tarafından 24 Nisan 2024 Çarşamba ve bu tarihte yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda 2 Mayıs 2024 Perşembe tarihlerinde yapılacağı duyurulan olağanüstü seçimli genel kurul toplantımız, camiamızın kongre süreçleriyle zaman kaybetmemesi adına kulübümüz tüzüğü gereği Haziran ayında yapılması gereken olağan mali genel kurul toplantımız ile birleştirilmiştir. Eskişehirspor kongre üyelerimizin yönetim kurulu çalışmaları için mevcut yönetimimizden zaman talep etmeleri de bu düzeltmede etkili olmuştur. Bu doğrultuda olağanüstü seçimli genel kurul toplantımız camiamızın kongreler hafta sonu olmalı isteği de göz önüne alınarak 26 Mayıs 2024 Pazar günü yapılacak olup, yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda ikinci oturum 2 Haziran 2024 Pazar günü olağan mali genel kurul toplantımız ile birlikte yapılacaktır."
Kaynak : MUHABİR - ZEYNEP ÜNEL
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Salih Öztürk. 14 Nisan 2024 00:03

Bu başkan ve yönetimi Armanın Esaretini uzatmak için gayret ettikleri kadar Vasayetini iyi olma yönünde olsaydı keşke belki bu gün şampiyon bir Eskisehirspor yönetir Olurlardı / yani seçimli genel kurul kararını uzatmanızın sizler adına bir menfaat sağlar olmayacaktır.-!!!!-)

0 1 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi