Mxgp Dünya Motokros Şampiyonası’Nda Bu Yıl 100’E Yakın Personel Görev Alacak

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Mxgp Dünya Motokros Şampiyonası’Nda Bu Yıl 100’E Yakın Personel Görev Alacak
A
a

Mxgp Dünya Motokros Şampiyonası Ve Türkiye Motofest'te Bu Yıl Çoğunluğu Gençlerden Oluşan 100’E Yakın Personel İstihdam Edilirken, Personellere Yönelik Eğitim Toplantısı Gerçekleştirildi.

Sütiş Eskişehir
MXGP Dünya Motokros Şampiyonası ve Türkiye Motofest’te bu yıl neredeyse tamamı gençlerden oluşan 100’e yakın personel istihdam edilirken, personellere yönelik eğitim toplantısı gerçekleştirildi.
Bu yıl 5’nci gerçekleştirilecek olan MXGP Dünya Motokros Şampiyonası ve Türkiye Motofest heyecanı başladı. Eylül ayında gerçekleştirilecek olan etkinliğinde hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Program çerçevesinde etkinlikte görev alacak ve geneli gençlerden oluşan personellere yönelik eğitim çalışması yapıldı.
Afyonkarahisar Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke’de katıldı. Toplantıda personellere etkinliklerin sorunsuz geçmesi için yapmaları gerekenler, uymaları gereken kuralları konusunda bilgilendirmeler yapıldı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi