Ahmet Ataç 15 02 2024

Muhtar, Danasını Depremzedeler İçin Satışa Çıkardı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Muhtar, Danasını Depremzedeler İçin Satışa Çıkardı
A
a

Kahramanmaraş'ta Meydana Gelen Depremler Sonrasında Afyonkarahisar’In İhsaniye İlçesine Bağlı Beyköy Köyü Muhtarı Ahmet Devrim, Bölgedeki Depremzedeler İçin Danasını Satarak, Parasını Depremzedelere Gönderdi.

Sütiş Eskişehir
Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler sonrasında Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesine bağlı Beyköy Köyü Muhtarı Ahmet Devrim, bölgedeki depremzedeler için danasını satarak, parasını depremzedelere gönderdi.
Kahramanraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremin ardından bölgeye yardım kampanyaları devam ediyor. Vatandaşlar, depremzedelerin yaralarının sarılması için kendi imkanlarınca bölgeye yardım etmeye çalışıyor. İhsaniye ilçesine bağlı Beyköy Mahalle Muhtarı Ahmet Devrim, Kurban Bayramı için beslediği danayı satarak, parasını depremzedelere bağışladı.

"Gün kardeşlik günü"
Muhtar Ahmet Devrim, "Babamın, annemin ve rahmetlik oğlumun hayrına deprem mağdurlarına gönderilmek üzere kesimlik erkek danamızı bağış etme kararı aldım. Aldığım bu kararı yayınlama sebebim ise tamamen teşvik amaçlıdır" diyerek, "Allah bir daha böyle acılar göstermesin" ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi