Miniklerin Muhteşem Gösterileri Ayakta Alkışlandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Miniklerin Muhteşem Gösterileri Ayakta Alkışlandı
A
a

Bozüyük Belediyesi Zübeyde Hanım Gündüz Çocuk Oyun Ve Bakımevi 2. Mezunlarını Verdi

Sütiş Eskişehir
Bozüyük Belediyesi Zübeyde Hanım Gündüz Çocuk Oyun ve Bakımevi’nin miniklerinin özenle hazırladığı yıl sonu gösterileri yoğun ilgi gördü.
Bozüyük Belediyesi Zübeyde Hanım Gündüz Çocuk Oyun ve Bakımevi tarafından 4 Eylül Hasan Ali Yücel Sosyal ve Kültürel Tesisi’nde yılsonu gösterisi düzenlendi. Gösteriler öncesinde eşi Merih Bakkalcıoğlu ile birlikte tesise gelen Başkan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, tesis girişinde oluşturulan miniklerin yıl boyunca yaptığı el işi etkinliklerinin yer aldığı sergiyi gezerek incelemelerde bulundu. Ardından gösterinin yapılacağı salona geçen Başkan Bakkalcıoğlu, tüm velileri selamlayarak ‘hoş geldiniz’ dedi. Renkli görüntülere sahne olan programda minikler özenle hazırladıkları gösterilerini anne ve babaları için büyük bir heyecanla sahnelediler. Birbirinden güzel gösterilerin yer aldığı programın sonunda sahneye gelen Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, miniklerin mezuniyet sevincine ortak oldu. Öğrencileri tebrik ederek mezuniyet belgelerini takdim eden Başkan Bakkalcıoğlu, öğrencilere başarılarının devamını diledi.
Öte yandan miniklerin muhteşem gösterileri yoğun alkış alırken, Zübeyde Hanım Gündüz Çocuk Oyun ve Bakımevi ikinci mezunlarını verdi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi