Mia Khalifa kimdir? Mia Khalifa kaç yaşında ve nereli?

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Mia Khalifa kimdir? Mia Khalifa kaç yaşında ve nereli?
A
a

Eski pornografik film oyuncusu Mia Khalifa hakkındaki bilgiler merak edilmeye devam ediyor.Peki Mia Khalifa kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte Mia Khalifa hakkında merak ettiğiniz her şey...

Sütiş Eskişehir

Bir dönem yer aldığı cinsel içerikli filmlerle gündeme gelen ve dünyaca ünlü olan Mia Khalifa, bu sektörden ayrılsa da hala merak edilen isimlerden biri. Peki Mia Khalifa kimdir, şuan ne iş yapıyor? İşte Mia Khalifa hakkında merak ettiğiniz her şey... 

Mia Khalifa kimdir?

1993 yılında Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta dünyaya gelen Mia Khalifa, 10 yaşındayken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşti. Burada yaşamını sürdürürken yayınladığı cinsel içerikli filmlerle ünlü oldu. Kısa süre içerisinde bu sektörün önemli isimlerinden biri haline geldi. Öyleki 2019'da sadece bu filmlerde oynayarak 12 bin dolar kazandığını söylemişti. 1.57 boyunda ve 55 kg olan oyuncunun bu sektörde toplamda 36 filmde oynadığı biliniyor.

İsrailli bir oyuncuyla çektiği film nedeniyle tehdit mesajları alan Khalifa aynı zamanda ülkesinde kriz yaratmıştı. Kafasının kesileceği şeklindeki tehditlere sosyal medyadan yanıt vererek "“Orta Doğu’nun benden daha büyük problemleri yok mu? IŞİD’I kontrol altına almaya ya da kendinize bir başkan bulmaya ne dersiniz”ifadelerini kullanmıştı.

Mia Khalifa evli mi?

Halen cinsel içerikli videoları sektörün en çok izlenenleri arasında yer alan Mia Khalifa, yakın bir geçmişte sektörden ayrılarak spikerliğe başladı.  Mia Khalifa sevgisili Robert Sandberg için bu tercihi yaptığı ifade edilmişti. Eski cinsel içerikli film yıldızı şimdilerde ise sosyal medyada influencerlık yapıyor.

Geçen yıl ünlü bir şef olan sevgilisi Robert Sandberg'den aldığı evlilik teklfini kabul ederek evlenen Mia Khalifa 2021'in yaz döneminde ise boşanmaya karar verdiklerini açıklamıştı.

Mia Khalifa, “Birbirimizi her zaman sevecek ve saygı duyacağız çünkü boşanmamızın tek bir olayın değil, kimsenin diğerini suçlayamayacağı çözülemez, temel farklılıkların bir sonucu olduğunu biliyoruz.” ifadelerini kullanmıştı..

Mia Khalifa iki kez evlenip boşandı. İlk evliliğini 2011'de Wyatt O'Brien ile yaptıktan sonra 2016'da ayrıldı. Ardından 2020'de Robert Sandberg ile evlendi ve bu evlilikte 1 yıl sürdü.

Mia Khalifa 2020'de Ramy isimli dizide konuk oyuncu olarak yer almıştı.

 

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi