Kimliği kaybolan adayın imdadına polis yetişti

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kimliği kaybolan adayın imdadına polis yetişti
A
a

Adana'da Yks'ye Girmek İçin Evinden Çıkan Genç Kız Kimliğini Kaybedince Seyhan Polisi İmdadına Yetişip Onu Önce İlçe Nüfus Müdürlüğüne Götürüp Geçici Kimlik Kartı Çıkardıktan Sonra Okula Götürerek Sınava Yetiştirdi.

Sütiş Eskişehir
Adana’da YKS’ye girmek için evinden çıkan genç kız kimliğini kaybedince Seyhan polisi imdadına yetişip onu önce İlçe Nüfus Müdürlüğüne götürerek geçici kimlik kartı çıkardı, sonra okula götürerek sınava yetiştirdi.
Türkiye genelinde bugün YKS’nin ikinci oturumu olan AYT’ye katılmak üzere milyonlarca öğrenci sınav merkezlerine akın eti. Adana’da sınava girmek üzere evden çıkan bir genç kız kimlik kartının olmadığını fark edince polisten yardım istedi. Adana Emniyet Müdürlüğü Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hemen genç kızın bulunduğu adrese gitti. Genç kızı alan Seyhan polisi onu Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğüne götürerek geçici kimlik kartı almasını sağladı. Polis, kimlik kartı alan genç kızı daha sonra da sınava gireceği okula götürdü. Genç kız son anda sınava yetişti. Bu anlar ise saniye saniye görüntülendi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi