Kaymakam Ünal Ve İlçe Protokolü Şehit Babasını Babalar Günü’Nde Yalnız Bırakmadı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Ünal Ve İlçe Protokolü Şehit Babasını Babalar Günü’Nde Yalnız Bırakmadı
A
a

Osmaneli İlçesi Kaymakamı Yüksel Ünal, Belediye Başkanı Bekir Torun Ve İlçe Protokolü Babalar Günü Dolayısıyla Şehit Babasını Ziyaret Ettiler.

Sütiş Eskişehir
Bilecik’in Osmaneli ilçesi Kaymakamı Yüksel Ünal, Belediye Başkanı Bekir Torun ve ilçe protokolü, Babalar Günü dolayısıyla şehit babasını ziyaret etti.
Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, Belediye Başkanı Bekir Torun, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Mustafa Toy, İlçe Emniyet Müdür Vekili Emniyet Amiri Selçuk Karakaş, İlçe Müftüsü Recep Işıldar ile birlikte 1995 yılında Hakkâri’nin Çukurca ilçesinde terör örgütü tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan Piyade Çavuş Ahmet Durgun‘un babası Ali Durgunu hem Babalar Günü dolayısıyla hemde Kurban Bayramı dolaysıyla Camikebir mahallesindeki evinde ziyaret ettiler. Şehit babası Ali Durgun bu anlamlı günde kendisini yalnız bırakmayan Kaymakam Yüksel Ünal’a, Belediye Başkanı Bekir Toruna, beraberindekilere ve devlet büyüklerine teşekkür etti.
Kaymakam Yüksel Ünal, şehit babası ile sohbet ederek, "Bizim için şehitlik, mertebelerin en yücesidir. Şehit ve gazilerimizin bizim için, ülkemiz için yaptıkları fedakarlığın, ödedikleri bedelin büyüklüğünü ifade etmeye kelimeler yetmez. Bu nedenle devletimiz şehit ailelerinin, gazi ve ailelerinin her zaman yanındadır. Şehit ailelerimiz için ne yapsak azdır. Şehit babası Ali Durgun amcamızı evinde ziyaret ederek hem Kurban Bayra’mını kutladık hem de Babalar Günü’nü kutladık" dedi
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi