İşte ilk fotoğraf: Erdoğan Hatipoğlu'na rozeti böyle taktı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç İşte ilk fotoğraf: Erdoğan Hatipoğlu'na rozeti böyle taktı
A
a

İYİ Parti’den istifa eden Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu AK Parti’ye katıldı. Hatipoğlu’nun rozetini ise AK Parti Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan taktı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, İYİ Parti'den istifa ederek AK Parti'ye katıldı. AK Parti Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi ve rozetini Erdoğan taktı. 

Nebi Hatipoğlu AK Parti'ye katıldı

Hatipoğlu partisi ile görüş ayrılığı yaşadığını söyleyerek istifa etti ve AK Parti'ye geçti. Hatipoğlu’nun rozetini ise Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı.

Hatipoğlu istifasını bu sözlerle duyurmuştu

Geçtiğimiz günlerde Hatipoğlu, partisi ile görüş ayrılığı yaşadığını söyleyerek, istifasını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Hatipoğlu, X sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Büyük Türk Milleti’nin bilgisine; Türkiye ve Eskişehir sevdalısı bir insan olarak çıktığım siyaset yolculuğunda, Eskişehir Milletvekili seçildiğim İyi Parti ile Genel Seçim sürecinden bu yana derin görüş ayrılıkları yaşamaktaydım. Parti içi istişare sürecimizin de sağlıklı yürümemesinden kaynaklı olarak, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i de bilgilendirerek İyi Parti'den istifa ediyorum." ifadelerini kullanmıştı.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Sadık 7 Kasım 2023 17:16

Dili doğru olmayanın yolu eğri olur...

1 2 Cevap Yaz
ESES 26 7 Kasım 2023 16:02

İYİ PARTİ İÇİN OY VERDİK SANA YAZIK ÇOK YAZIK

3 5 Cevap Yaz
Îsmail Nediyeyimki 7 Kasım 2023 15:51

Ne denir buna?

2 5 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi