İlçenin Sevilen Doktoru Kızılöz’E Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç İlçenin Sevilen Doktoru Kızılöz’E Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor
A
a

Osmaneli İlçesinde Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevine Atanan Dr. Orhan Orkun Kızılöz’E Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor.

Sütiş Eskişehir
Bilecik’in Osmaneli İlçesinde Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Dr. Orhan Orkun Kızılöz’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesinde acil polikliniğinde iki buçuk yıldır görev yaparken aynı hastaneye başhekim olarak görevlendirilen ilçenin sevilen doktorlarından Orhan Orkun Kızılöz’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Yeni başhekimin ilk hayırlı olsun ziyaretçileri AK Parti İlçe Başkanı Zafer Seyyar, MHP İlçe Başkanı Saim Turan oldu. Ardından AK Parti İl Genel Meclis üyesi Şaban Güdem ve AK Parti ilçe yönetimi ziyaret ettiler. Daha sonra yeni Başhekim Kızılöz’ü Belediye Başkanı Bekir Torun, İYİ Parti İl Genel Meclis üyesi Orhan Uğur ve beraberinde Belediye Meclis üyeleri ile birlikte ziyaret ettiler. Ziyaretlerde birlik ve beraberliğe vurgu yapılırken, ziyaretçiler yeni Başhekim Dr. Kızılöz’e yeni görevinde başarılar dilediler.
Başhekim Dr. Kızılöz “Bu nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerime teşekkür ediyorum. Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesi’nin daha da ileriye taşınması için sizlerin de destekleri ile birlik ve beraberlik içinde yoğun çaba sarf edeceğiz” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi