Hatipoğlu'ndan Eskişehir Büyükşehir için adaylık açıklaması

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hatipoğlu'ndan Eskişehir Büyükşehir için adaylık açıklaması
A
a

İYİ Parti'den istifa ederek AK Parti'ye katılan Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu, katıldığı canlı yayında yerel seçimlerle ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Nebi Hatipoğlu, "Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacak mısınız?" sorusuna da ilk kez yanıt verdi. İşte o cevap...

Sütiş Eskişehir

İYİ Parti'den istifa ederek AK Parti'ye katılan Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu, geçiş süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlerle ilgili dikkat çeken ifadeler kullanan Hatipoğlu, "Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacak mısınız?" sorusuna yanıt verdi.

NEBİ HATİPOĞLU: "ESKİŞEHİR'DE ADAY OLMAK İSTERİM"

"Ben aday olmak tabi ki isterim" diyen Hatipoğlu, Eskişehir'i AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırmak istediğini söyledi.

"KARAR SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZDA"

Hatipoğlu, Habertürk'te yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Aday olma ihtimalim var. Tabi ki ben de isterim ama karar sayın Cumhurbaşkanımızda. Ben tabi ki istiyorum. Ben memleketimde 25 yıldır hizmet görmeyen bir sanayiciyim. Yılmaz hocamız sağolsun Eskişehir'i bir marka yaptı. Ama zamana yenilme gibi bir şey var. Eskişehir yeterli kaynaklardan yaralanamadı. Bizim kronikleşmiş çok büyük sorunlarımız var. Ortada bir sıkıntı var. AK Parti belediyeciliğiyle inşallah Eskişehir'i tanıştıracağız."

HATİPOĞLU'NA PARTİ ROZETİNİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TAKMIŞTI

Hatipoğlu, geçtiğimiz günlerde AK Parti'ye katılmış; Hatipoğlu'na parti rozetini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan takmıştı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Mühendis bey 14 Kasım 2023 23:47

İyi partiden Akp ye gecti.Belediye başkanı seçilirse de CHP ye geçer herhalde.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi