Hatipoğlu'na Eskişehirli siyasetçiden çok sert sözler

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hatipoğlu'na Eskişehirli siyasetçiden çok sert sözler
A
a

Görüş ayrılıkları nedeniyle İYİ Parti'den istifa ettiğini açıklayan Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu, AK Parti'ye katıldı. Hatipoğlu'nun eski partisi olan İYİ Parti'den Eskişehirli siyasetçi ise adeta bu duruma ateş püskürdü.

Sütiş Eskişehir
İYİ Parti'den istifa eden Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu, AK Parti'ye katıldı. İdris Nebi Hatipoğlu, 2 Kasım'da sosyal medya hesabından açıklama yaparak İYİ Parti'den istifa ettiğini duyurmuştu.
 
Daha sonrasında bu istifa Eskişehir'de özellikle eski partisi İYİ Parti'de oldukça konuşuldu ve partinin içerisindeki bazı kişiler ise Nebi Hatipoğlu için çok sert açıklamalarda bulundu. 

Melih Aydın: "O rozet taktığım ellerim yakanda olacak"


Hatipoğlu'nun  AK Parti'ye katılmasına ise ilk tepki gösteren İyi Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Aydın oldu. 

Aydın, X sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bütün Eskişehir ‘o senin hakkını yedi, milletvekilimiz sen olmalıydın’ derken rozetini ellerimle taktım ben. Çünkü benim için makamlar önemsiz, aslolan memleketimizdi. İşte şimdi o hakkım sana helal değil. Hem bu dünyada hem öbür dünyada o rozet taktığım ellerim yakanda olacak." ifadelerine yer verdi. 
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Esesli Bilal 8 Kasım 2023 09:54

İyi partililer emanetçi 15 chp millet vekilini almanın açıklamasını yaparmısınız

4 1 Cevap Yaz
Sadık 7 Kasım 2023 18:23

Amacı AK olan İYİ yi araç yapmış

0 6 Cevap Yaz
Hakkı bulur 7 Kasım 2023 18:22

İnancı kuvvetli olsa senin hakkına girmezdi asla.

0 3 Cevap Yaz
Kamil çetin 7 Kasım 2023 17:48

Bundan sonraki adı akp'nin 6 sıra vekili....

0 3 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi