Güncel son depremler listesi: Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde?

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Güncel son depremler listesi: Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde?
A
a

Ülkemizde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Yaşanan son depremlerin şiddeti, depremin derinliği, enlem ve boylam bilgileri, depremin merkez üssü gibi bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. İşte güncel son depremler listesi...

Sütiş Eskişehir
Deprem mi oldu sorusu, 21 Ekim Cumartesi günü gündemde yer alıyor. Son depremler listesinde en çok dikkat çeken sarsıntı, 4.0 ile Van Çakırbey oldu. Yerin 3.4 kilometre altında meydana gelen deprem, sabah saat 08.05'te kaydedildi. Gece saatlerinde İzmir'de yaşanan depremin panik anları ise kameralara yansıdı. Yurdun birçok noktasında meydana gelen son depremler, internet üzerinden araştırılmaya devam ediliyor. 

Son depremler listesi, dün gece saatlerinde İzmir'de meydana gelen depremlerin ardından merak konusu oldu. Kandilli Rasathanesi son depremler listesine 3.9 büyüklüğünde işlenen deprem, yerin 12.7 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Depremdeki panik anları kameralara yansıdı. Bursa, Balıkesir ve Manisa'da da hissedilen deprem kısa süreliği paniğe neden oldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise farklı illerde de çeşitli büyüklükte depremler meydana geldi. 

Son depremlere daha detaylı bakabilmek için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz:

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 


 

 

 

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi