Göktaş’I Bakan Olarak İlk Defa Karşısında Görünce Gözyaşlarına Hakim Olamadı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Göktaş’I Bakan Olarak İlk Defa Karşısında Görünce Gözyaşlarına Hakim Olamadı
A
a

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Bakan Olduktan Sonra İlk Defa Gittiği Köyünde Vatandaşların Yoğun Sevgi Gösterileri İle Karşılanırken, Bakan Göktaş’In Dedesinin Amcaoğlu İse Yeğenini Bakan Olarak İlk Defa Karşısında Görünce Gözyaşlarına Hakim Olamadı.

Sütiş Eskişehir
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, bakan olduktan sonra ilk defa gittiği köyünde vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılandı. Göktaş’ı dedesinin amcaoğlu bakan olarak ilk defa karşısında görünce gözyaşlarına hakim olamadı.

Bakan Göktaş, memleketi Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde, bu yıl 16. kez düzenlenen Gurbetçi Festivali’ne katılmak ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldi. Göktaş, programı çerçevesinde Kaymakam Osman Bilici ve partisinin ilçe başkanlığını ziyaret ettikten sonra babasının köyü olan Emirdağ ilçesine bağlı Tez köyüne gitti. Burada vatandaşlar tarafından gerçekleştirilen aşure ikramına katılan Bakan Göktaş, akrabaları tarafından verilen hediyeleri kabul etti. Göktaş, dedesi Hasan Malak’ın amcaoğlu Baki Malak ile de karşılaştı. Yeğeni Göktaş’ı bakan olarak karşısında gören Hasan Malak ile duygusal anlar yaşadı. Malak, gözyaşlarına hakim olamayarak Bakan Göktaş’a sarıldı. Bakan Göktaş ise akrabalarını ve yakınlarını sordu.
Bakan Göktaş ardından ilçedeki özel huzurevini ziyaret edip yetkililerden bilgi aldı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi