Eskişehirspor yönetimi sonunda düğmeye bastı !

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor yönetimi sonunda düğmeye bastı !
A
a

Eskişehirspor Kulübü tarafından yıllardır alınamayan ve yılan hikayesine dönen "Eskişehirspor Eğitim Vakfı" konusunda Erkan Koca başkanlığındaki Eskişehirspor yönetimi düğmeye bastı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehirspor yönetimi sonunda yılan hikayesine dönen "Eskişehirspor Eğitim Vakfı" konusunda düğmeye bastı.

Eskişehirspor Eğitim Vakfı'nın borcunu temizleyecekler

Yıllardır belirsizliği koruyan Eskişehirspor Eğitim Vakfı konusu tekrar gündemde. Vakfın başkanı Es Es’in eski başkanlarından Halil Ünal. Eskişehirspor Eğitim Vakfı’nı tekrar Eskişehirspor’a kazandırmak isteyen yönetim, vakfın mevcut borcunu temizleyip kulüp adına tekrar faaliyete geçirmek istiyor. 

İcralı hesaba gidiyor

Kulübün mevcut borcu nedeniyle gelen destek ve bağışlar temlikli dosya ve icraların bulunduğu hesaba gidiyor. Bunun önüne geçip kulübe ciddi gelirler sağlamak isteyen Erkan Koca başkanlığındaki yönetim, eski başkan Halil Ünal’ın bu konuda gerekeni yapmasını istiyor. Genel kurula gitmesi istenen vakfın, tekrar kulübe hizmet etmesi hedefleniyor.

Eskişehirspor bu konuya önem veriyorlar

Vakfın yönetiminde Halil Ünal’ın yanı sıra dönemin başkanvekilleri İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz da bulunuyor. Yönetim bu isimlerle bir görüşme gerçekleştirip vakfı almak istiyor. Birçok kurumsal şirketin ve kulübün kullandığı bu sistemi Eskişehirspor’da da devreye sokmak isteyen mevcut yönetim, bu konuya çok önem veriyor.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi