Eskişehirspor'da transfer yapılacak mevkileri açıkladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor'da transfer yapılacak mevkileri açıkladı
A
a

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca ES TV’ye açıklamalarda bulundu. Kampın faydalı geçtiğini söyleyen Koca, “Kampa gittiğimde çok çalıştıklarını gördüm. Gerçekten kampta güç depoladılar. Şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi. 

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca ES TV’ye açıklamalarda bulundu. Kampın faydalı geçtiğini söyleyen Koca, “Antalya’da iki etap kamp yaptık. İlk etapta 3 günlük bir kamp süreci oldu. Ondan sonra 7-8 gün başka bir otelde kamp sürecimiz oldu. Kampa gittiğimde çok çalıştıklarını gördüm. Oyuncularımızla, hocalarımızla toplantılar yaptık. Gerçekten kampta güç depoladılar. Yoğun ve yorucu bir programdı. Kampın faydasını ligde göreceğiz” dedi.

Kartop tüm futbolcuları gördü

Kamptaki maçları değerlendiren Koca, “Hocamız da hem antrenmanlarda hem de hazırlık maçlarında takımı gördü. Hazırlık maçlarında kadrolarda çok sirkülasyon oldu. Bu sayede hocamız tüm isimlerin performansını görmüş oldu. Kampımız Cuma günü sora erdi. Takım pazartesi tesislerde tekrar bir araya gelecek ve maç haftasına girmiş olacak” diye konuştu.

Transfer yapılacak

Transfer hakkında da konuşan Başkan Erkan Koca, “Antalya kampında hocamızdan sözlü bir rapor almıştık, kamp dönüşü yazılı olarak da alacağız. Sözlü rapordan sonra çalışmalara başladık ve Uğur Can Semizoğlu’ndan sonra stoper Cihan Çimen’i kadromuza dahil ettik. Orta saha ve kanat oyuncularıyla görüşmelerimiz sürüyor. İnşallah önümüzdeki günlerde sonuçlandıracağız” ifadelerini kullandı.
 

Taraftar takıma güvensin

Takıma herkesin güvenmesini isteyen Başkan Koca, “Taraftarımıza özel yarım sezonluk kombine çıkardık. Şu an fazla ilgi yok açıkçası ama maç haftasında ilginin artacağını düşünüyorum. Camiamızdan futbolcularımıza ve teknik ekibimize güvenmelerini istiyoruz. Gerçekten çok çalışıyorlar. Sezon sonunda şampiyon ulaşacağımıza inanıyoruz ve bu yönde de yönetim olarak elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.
 
Kaynak : Ahmet Deniz Canoruç
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi