Eskişehirspor Teknik Direktörü Levent Kartop, “Kampımıza eski bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu geldi. Kampımızın masraflarını da karşılamıştı. Bize şunları söyledi “Ben Fenerbahçeliyim. Eskiden Eskişehir’e maçlara gelirdik. Bize çok zorluk çıkarırlardı. Çok iyi bir taraftarı var. O taraftarlara hayranlığımdan dolayı bu kulübe destek oluyorum. Açık ve net söyleyeyim herkes yanlış anlıyor. Eskişehir’den aday mı olacak? Diye. Yok öyle bir şey” dedi. Bu işin partisi yok. Burada tek parti var o da Eskişehirspor. Bu armaya hepimizin sahip çıkması lazım. Hocalar, futbolcular gelip geçici. Ama kalıcı olan Eskişehirspor markası. Bunları gerçekten kalbimle söylüyorum” dedi.
Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...