Eskişehirliler sorabilir: Bu nedenle aday adayıyım...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirliler sorabilir: Bu nedenle aday adayıyım...
A
a

Eskişehir Madencilik Kümesi Yönetim Kurulu Başkanı, AK Parti önceki dönem Eskişehir İl Başkan Yardımcısı Metin Çekiç, Odunpazarı Belediye Başkanlığı aday adaylığını AK Parti binasında açıkladı.

Sütiş Eskişehir
Mahalli idare seçimleri için aday adaylığı açıklamaları sürüyor. Bu kapsamda AK Parti’de Eskişehir Madencilik Kümesi Yönetim Kurulu Başkanı, AK Parti önceki dönem Eskişehir İl Başkan Yardımcısı Metin Çekiç, Odunpazarı Belediye Başkanlığı aday adaylığını ilan etti. AK Parti İl binasında yoğun katılımın olduğu açıklamasında Metin Çekiç şu ifadelere yer verdi:

Odunpazarı Belediye Başkan adaylığı neden diye sorulabilir?

 “Bu kadar iş hayatı, yoğun ve çeşitli STK’larda aktif göreve devam ederken, Odunpazarı Belediye Başkan adaylığı neden diye sorulabilir? İş hayatında çok daha büyük başarılara imza atabilir, servetinizi daha da artırabilirsiniz. Ama ben 5 yıllık il başkan yardımcılığı görevimde siyasetin insan merkezli olduğunu ve toplum ve insanlara daha faydalı hizmetlerin siyaset yoluyla daha kolay yapılabileceğini gördüm. Çok daha iyi hizmetleri hak eden şehrimize katkı sunmanın bir sorumluluk ve görev olduğunu düşünüyorum. Benim belediyecilikte ana ilkem; sürdürülebilirlik. Bu sürdürülebilirlik ilkesi de şeffaf, katılımcı, bütün STK’ları bir araya toplayan, toplumun sosyal refahını artıracak sosyal belediyecilik anlayışı benim ana ilkem olacaktır.”
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi