Eskişehirliler merak ediyor: Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek tanıtacak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirliler merak ediyor: Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek tanıtacak!
A
a

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir’de merkez ilçeler Odunpazarı ve Tepebaşı ile kırsal ilçe belediye başkan adaylarını, isimleri açıklandıktan sonra kente gelip tanıtacak.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
AK Parti Genel Merkezinden edinilen bilgiye göre, 17’si büyükşehir 48 ilin belediye başkan adaylarını yarın açıklamaya hazırlanan AK Parti, ilçe başkan adaylarını ise her şehirde ayrı ayrı tanıtacak.

İstanbul’un ilçelerini 20 Ocak’ta tanıtacak Erdoğan, daha sonraki günlerde ise Ankara, İzmir ve Eskişehir ilçe adaylarını tanıtmak için bu kentlere gelip il teşkilatlarının düzenleyeceği programlara katılacak.

Sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’in adaylarını Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan tanıtacak, diğer illere ise AK Parti genel başkan yardımcıları tanıtım programlarında yer alacak.

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, Anadolu gazetesi muhabirine yaptığı açıklamada, Genel Başkanları Erdoğan’ın böyle bir planı olduğunu belirterek, “Henüz zamanı belli değil. Adaylar açıklandıktan sonra Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın Eskişehir takvimi belirlenecek” ifadesini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi