Eskişehir'i yakından ilgilendiren önemli görüşme

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'i yakından ilgilendiren önemli görüşme
A
a

Eskişehir'i Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Eskişehir Demirspor’da önemli görüşmeler yapılıyor. Kulüp Başkanı Mehmet Ali Hünerlier, maddi ve manevi sıkıntıları çözmek için AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan ile bir araya geldi.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Eskişehir Demirspor’da yaşanan kriz nedeniyle destek arayışını sürdüren Başkan Mehmet Ali Hünerlier yaptığı açıklamada, “İçinde bulunduğumuz maddi sıkıntıları çözmek için birtakım girişimlerimiz oldu. Eski Bakanımız ve Eskişehir Milletvekilimiz Sayın Ayşen Gürcan hanımefendi ile yaptığımız görüşme çok olumlu ve güzel geçti. Kendisi bize her zaman Amatör Spor kulüplerinin yanında olduğunu elinden geldiği kadar destek olacağını kaynak bulmak için tüm çabalarını vereceğini belirtti” dedi.

Otopark konusu görüşülecek 

Hünerlier, “Sayın Ayşen Gürcan, Eskişehir Demirspor kulübümüz için de Spor Toto’dan ve diğer kuruluşlardan yardım alabilmesi adına üzerine ne düşüyorsa yapacağını belirtti Ayrıca, Eskişehir’de bulunan ve gelirleri Ankara Demirspor kulübüne aktarılan TCDD ‘ye ait otopark gelirinin kulübümüze aktarılması için gerekli girişimleri yapacağını maddi manevi desteklerini vereceğini belirtti. Bize bu desteklerinden dolayı Eskişehir Demirspor Kulübü ailesi olarak Eski Bakanımız ve Milletvekilimiz Sayın Ayşen Gürcan hanımefendiye teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Duhan Berk Ötsukarcı
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi