Eskişehir'den 3 saat uzaktaki sahilde adım atacak yer kalmadı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'den 3 saat uzaktaki sahilde adım atacak yer kalmadı
A
a

Eskişehir'den 230 kilometre, yaklaşık 3saatlik mesafede bulunan ve 3 gündür deniz yasağı bulunan Sakarya’nın Karasu ilçesinde sahillerde adeta adım atacak yer kalmadı. Sahillere akın eden tatilciler, deniz ve güneşin tadını çıkardı

Sütiş Eskişehir
Eskişehir'den 230 kilometre, yaklaşık 3saatlik mesafede bulunan ve 3 gündür deniz yasağı bulunan Sakarya’nın Karasu ilçesinde sahillerde adeta adım atacak yer kalmadı. Sahillere akın eden tatilciler, deniz ve güneşin tadını çıkardı.
Sakarya sahillerinde uygulanan denize giriş yasağı, bugün sona erdi. Güzel havayı fırsat bilen binlerce tatilci, adeta Karasu sahiline akın etti. Cankurtaranlar ise önlemlerini arttırırken tatilciler, deniz ve güneşin tadını çıkardı. Hafta sonunu denizde geçiren Hakan Avcı, “Yasakların kalkması güzel, yasak varsa da girmiyoruz. Bugün deniz güzel ve keyfini çıkartıyoruz” dedi.

“10 gündür buradayız, bugün ilk defa giriyoruz”
10 gün sonra ilk defa denize girdiğini belirten Hülya Yıldırım, “Burada yazlığımız var, iki ay geliyoruz ama toplasanız 5 kere ya giriyoruz ya giremiyoruz. En son havuza girdik, orada da mikrop kapıp hastalandık. 10 gündür buradayız, bugün ilk defa giriyoruz” dedi.
 
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi