Eskişehir'deki yeni başkan Figen Kahya!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'deki yeni başkan Figen Kahya!
A
a

Eskişehir Odunpazarı Koca Çınar Yaşam Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Figen Kahya oldu.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Eskişehir Odunpazarı Koca Çınar Yaşam Derneği’nin 1’inci olağan Genel Kurulu Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kurul toplantısında Koca Çınar Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Figen Kahya, “Sizlerin katkılarıyla çok daha ileriye ve güzele gidebileceğimize  ve yaşlılarımıza daha fazla destek olabileceğimize inanıyoruz” dedi.

Toplantı Pençe-Kilit Operasyonunda hain terör örgütü ile çıkan çatışmada şehit olan 9 askerimiz için saygı duruşu ile başladı. Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Emre Genç oy birliğiyle divan başkanı seçilerek toplantıya başkanlık etti. Toplantıda konuşma yapan Emre Genç, “Odunpazarı Belediye Başkanı’mız Kazım Kurt’un talimatlarıyla birçok projeye imza attık. Bu projelerden bir tanesi de içinde bulunduğumuz Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi. Hem şahsım hem de divan adına Lütfü Bey’e emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Başarı Ödülleri’nde Sosyal Sorumluluk Projesi ödülü alan Lütfü Yüksel ise toplantıda düşüncelerini şu sözlerle aktardı: “Bugünleri görebilmek çok değerli. Aydın ve seçkin insanların arasında olduğum için gururlanıyorum. İltifatlarınıza nail olduğum için teşekkür ediyorum. Dilerim ki insanlarımız böyle projelere heves etsinler. Güzel bir iş yaptığımızı düşünüyorum. İnşallah yaşlılarımızın sağlıklı ve memnun şekilde bir üniversite yurdu havasında sosyalleşmelerini diliyorum.”
Toplantı gündem maddeleri arasında yer alan Yönetim kurulu Faaliyet Raporu ve  Denetim Kurulu raporlarının okunmasıyla devam etti. Faaliyet raporlarını aktaran Kahya, “Odunpazarı Belediye’miz ve Belediye Meclisimiz tarafından sevgili hemşehrilimiz Lütfü Yüksel’in katkılarıyla yapılan Koca Çınar Yaşam Merkezi’nde hayatını sürdüren yaşayan çınarlarımıza ihtiyaçları doğrultusunda katkıda bulunmak ve onlara hak ettikleri değeri vermek için buradayız” dedi. Oy birliğiyle koca Çınar yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Kahya sözlerini şöyle sürdürdü: “ Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Yeni kurulan bir derneğiz ve 6 aydır faaliyet gösteriyoruz. Sizlerin katkılarıyla çok daha ileriye ve güzele gidebileceğimize  ve yaşlılarımıza daha fazla destek olabileceğimize inanıyoruz. Onursal üyemiz Lütfi Yüksel’e de sonsuz teşekkürler ediyor ve iş insanlarımıza örnek olmasını umut ediyorum” diye konuştu.
 
Kaynak : Sümeyra Balcı
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi