Eskişehir'de vatandaşın Başkan adayı kim? İşte yanıtlar!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de vatandaşın Başkan adayı kim? İşte yanıtlar!
A
a

Yerel yönetimlerin belirlenmesi için yapılacak olan 31 Mart genel seçimlerine geri sayım sürüyor. Eskişehir’de sadece İYİ Parti Büyükşehir Belediye adayını açıklarken diğer partiler ise adaylarını henüz belirlemedi. Peki Eskişehir'de seçim öncesi vatandaşın Başkan adayı kim? İşte o merak edilen yanıtlar!

Sütiş Eskişehir
Yerel yönetimlerin belirlenmesi için yapılacak olan 31 Mart genel seçimlerine geri sayım sürüyor. Eskişehir’de sadece İYİ Parti Büyükşehir Belediye adayını açıklarken diğer partiler ise adaylarını henüz belirlemedi. Bizde vatandaşlara sizce kim aday olmalı diye sorduk. İşte vatandaşın adayları… 

BU ŞEHRİ CENNET YAPTI

AYŞE KARAMAŞA: Ben Büyükerşen’in devam etmesini istiyorum. Ben Eskişehir’in yerlisi değilim ama bu şehri cennet yaptı. Emekleriyle şehri geliştirdi. Eskişehir’e gelen turistler bile Büyükerşen’e sahip çıkın diyor. 

ÇALIŞMALARINI BEĞENİYORUM

RÜŞTÜ ÇETİN: Bence Büyükerşen olmalı. Çok güzel çalışıyor mesela Atatürk Lisesi önündeki kavşağı her gün kullanan biri olarak söylüyorum o yolu çok rahatlattı. Gençler için güzel şeyler yapıyor, çalışmalarını beğeniyorum.

KİMİ ÖNERİRSE DOĞRUDUR

YUSUF YAKAR: Büyükerşen olmayacaksa bile Büyükerşen’in yetiştirdiği ve onun önereceği bir isim olmalı. Kimi önerirse önersin doğru kişi olacağından eminim. Kendisi de çok güzel şeyler yaptı bugüne kadar kendisine çok teşekkür ediyoruz. 

DEMOKRATİK VE BAŞARILI BİR İSİM

HASAN YALÇIN: Bence Ahmet Ataç olmalı. Ahmet Ataç bu işi yapabilecek dinamik birisi. Demokratik ve başarılı olacağını düşündüğüm bir isim.

ESKİŞEHİR DÜNYA MARKASI OLDU

FİKRET OK: Yılmaz Büyükerşen yokken Eskişehir şimdi ki Eskişehir değildi, porsuk çayı mesela böyle güzel değildi. Hocanın gelmesiyle bu şehir çok güzel oldu. Kalabak suyu arındı. Hocamız Eskişehir’i dünya markası haline getirdi. Daha ne bekleyelim ondan?

DURUŞU YETER

MUSTAFA ARIKUŞU: Büyükerşen olmalı. Güzel Eskişehir’imiz Cumhuriyet Halk Partisi’nden ayrılmamalı. Eskişehir Türkiye’nin göz bebeği, Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’i de yaşından dolayı eleştirseler de onun duruşu yeter.
Kaynak : Sümeyra Balcı
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi