Eskişehir'de unutulan kural: O yol size yasak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de unutulan kural: O yol size yasak!
A
a

Eskişehir'in İki Eylül Caddesi, trafiğe kapatılmış olmasına rağmen, kuralları çiğneyen sürücülerin ve park eden araçların göz ardı edildiği bir kaotik tabloya sahne oluyor. Trafiğe kapalı olması gereken bu cadde, kuralları ihlal eden birçok araç tarafından kullanılırken, park sorunu da önemli bir sorun olarak öne çıkıyor.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Eskişehir’de araç trafiğine kapalı olan İki Eylül Caddesi, kuralları çiğneyen birçok araç tarafından kullanılırken çok sayıda park da dikkat çekiyor.

Birçok hattın geçiş noktasında olduğu için çift hatlı tramvay hatlarının yoğun olarak kullanıldığı ve insan kalabalığının dikkat çektiği İki Eylül caddesinin her türlü motorlu araçlara kapalı olmasına pek dikkat edilmiyor. Daha önce de gündeme gelmesine ve trafik ekiplerinin denetimlerine rağmen özel ve ticari araçların yanı sıra motosikletlerin sıkça kullanıldığı caddenin her iki tarafındaki parklar gözlemleniyor. Özellikle sabah saatlerinde trafiğe kapalı caddelerden geçen araçlar, esnaf ve vatandaşların dikkatini çekiyor. Zaman zaman tramvay yolunu işgal eden veya hattın yakınına park eden araçlar yüzünden vatmanlar sesli uyarılarda bulunuyor.
1000
icon
Polis 19 Ocak 2024 17:13

Zabıta polis görev basina

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi