Eskişehir'de ulaşımı rahatlatacak yol müjdesi!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de ulaşımı rahatlatacak yol müjdesi!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent içi trafikte ulaşımı rahatlatacak yol yapım ve genişletme çalışmaları ile ilgili müjdeyi verdi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent içi trafikte ulaşımı rahatlatacak yol yapım ve genişletme çalışmaları ile sıcak asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda ekipler 71 Evler Mahallesi ve Emek Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Eskişehir'de Tarih Bulvarı, Candanel Bulvarı ve Efsaneler Sokak’ta sıcak asfalt çalışması sürüyor

Sorunsuz bir üst yapı için yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, birçok noktada çalışmalarına devam ediyor.  Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince Eskişehir’in nüfusu en yoğun mahallesi Emek Mahallesi başta olmak üzere 71 Evler Mahallesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, Tarih Bulvarı, Candanel Bulvarı ve Efsaneler Sokak’ta sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Gerçekleştirilen çalışmalardan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür ederken, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı yetkilileri de hava sıcaklıklarının imkan verdiği süre boyunca çalışmalara devam edeceklerini belirttiler.
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Eses 16 Kasım 2023 20:37

Batıkent’ten Yeşilköy’e yol istiyoruz. Tehlikeli olan Yunusköy Kavşağını kullanmak zorunda kalmak istemiyoruz.

0 0 Cevap Yaz
Emek mahallesi 16 Kasım 2023 17:16

Eskişehir’in nüfusu en yoğun mahallesi Emek Mahallesi başta olmak üzere 71 Evler Mahallesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, Tarih Bulvarı, Candanel Bulvarı ve Efsaneler Sokak’tan sanayiye giden yolada bir el atın yunuslar sokak ta asfalt gelsin çok kötü yağmurda gölleniyor sular

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi