Eskişehir'de herkes bizi bekliyor: "Adayım"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de herkes bizi bekliyor: "Adayım"
A
a

Ahmet Sivri AK Parti’den Tepebaşı Belediye Başkan aday adaylığını parti il binasında düzenlenen basın toplantısıyla açıkladı.

Sütiş Eskişehir
Sivriler Grup Yönetim Kurulu Başkanı olan Ahmet Sivri AK Parti’den Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkan aday adaylığı açıkladı.

Düzenlenen basın toplantısında aday adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Sivri, “’Bir Belediye Başkanı değil, herkesin yol arkadaşı olacağım’ dedi.

Sivri, “Partimin kurulduğu günden bu yana, partimin bana verdiği bütün görevlerde bulundum. Verilen bütün görevleri elimden geldiğince alnımın akıyla yapmaya gayret etti. Bugün de AK Parti’den Tepebaşı Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklamak üzere karşınızdayım. Hepinize öncelikle çok teşekkür ediyorum. Belediyecilik hizmet makamı, hizmet kurumu… Bir işi isteyerek, severek yaparsanız o işte başarılı olursunuz. Bu işler ekip işiyle olacaklar işler, bizim de ekimiz hazır. Bizi bekleyenler var. Yunus Emre Devlet Hastanesinde doğan çocuk bizi bekliyor, sokakta oynayacak yer bulamayan çocuk bizi bekliyor, daha fazla spor alanı isteyen gençler bizi bekliyor, evi çekip çeviren kadınlar bizi bekliyor,  babalar, emekliler, esnaflar, öğrenciler bizi bekliyor. Herkes bizi bekliyor. Herkese elimizi uzatacağız, herkesin yanında olacağız. Bir belediye başkanı değil, yol arkadaşı olmaya geliyorum” ifadelerini kullandı.
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi