Eskişehir'de böyle kaza görülmedi: Tramvay durağı bu hâle geldi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de böyle kaza görülmedi: Tramvay durağı bu hâle geldi
A
a

Eskişehir'de benzeri pek görülmemiş bir kaza yaşandı ve sürücüsünün kapatmadığı kamyonet kasası kapağı, tramvay durağını savaş alanına çevirdi

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de sürücüsü tarafından kapatılmayan kamyonet kasasının kapağı tramvay durağındaki bariyerlere çarptı. Durakta tramvay bekleyen vatandaşlar arasında büyük korku ve paniğe sebep olan kazada bir kadının hafif yaralanmasına sebep oldu.
Edinilen bilgilere göre, ismi öğrenilemeyen bir kamyonet sürücüsü, kasa kapağı açık bir şekilde Gazi Yakup Satar Caddesi üzerinde seyrederken, sıkışık trafik sebebiyle tramvay yolunu kullandı. Sürücüsünün kapatmadığı kasa kapağı tramvay durağındaki bariyerlere çarptı. Duraktaki bariyerler büyük zarar görürken, açılır-kapanır kapı camları adeta tuzla buz oldu. Patlayan camlar ve demir parçalarıo sırada çocuğuyla birlikte tramvay bekleyen bir kadını ayağından yaraladı. Hafif yaralanan kadın ve yolcular büyük panik yaşadı. Kazadan bir süre sonra durağa gelen tramvay, yoluna devam etmek için bir süre bekledi. Vatman'ın aracın geçişine engel olan bölümleri düzeltmesinden sonra yolcular kırık bariyerlerden tramvaya güçlükle bindi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi