Eskişehir'de "Sporun En İyileri" ödülleri sahibini buldu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de "Sporun En İyileri" ödülleri sahibini buldu
A
a

Aydın Begiter 2023 Sporun En İyileri ödül töreni geçtiğimiz akşam Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Törende spor adamları, spor idarecileri, takımlar ve şampiyon sporcular, basın mensupları ve Eskişehirspor’u efsane futbolcuları olmak üzere 53 adet plaket verildi.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Eskişehir'de düzenlenen Aydın Begiter 2023 Sporun En İyileri Ödül Törenine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Eskişehir Milletvekili İbrahim Arslan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu ile spor ve siyaset camiasından çok sayıda isim katıldı.

Törende ödül alan isimler şu şekilde; 

Amatör Spora Hizmet Ödülü

Yalçın Patlar - Kurtuluşspor Başkanı
Mustafa Boğazkesen - Çağlarspor Başkanı
Ahmet Curuş - Seyitgazispor Başkanı

Yılın İl Temsilcisi 

Hasan Aktaş - Masa Tenisi İl Temsilcisi

Yılın Takım İdarecisi

Turgay Yarar - DSİ Bentspor

Sporda Vefa Özel Ödülü

Mithat Mutu - Emekli Spor Şube Müdürü
İsmet Ertuğrul - ASKF ve Kurtuluşspor Başkanı

Yılın Okul Takımı

Melahat Ünügür O.O. - Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonu

Yılın Başarılı Takım Ödülü

Mihalıççık Belediyesi - Erkek Hentbol Takımı

Yılın Gönül Dostu Spor Ödülü

Alaattin Çoban - Sararspor Başkanı

Yılın Sporun Yükselen Yıldızı

S. Zeynep Üstünkaya - Bilek Güreşi Avrupa 3.’sü

Jüri Özel Ödülü

Ars Mühendislik Eskişehir Masterler Futbol Takımı

Yılın Antrenörü

Mübeccel Çalhan - Havalı ve Ateşli Silahlar
Arzu Kabal - Wushu 

Altan Begiter Özel Ödülü

Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı

Efsaneler

Vahap Özbayer
İlhan Çolak
Hüdai Doğu
Bilal Arular
Gani Gümüşcan

Jüri Özel Ödülü

Ceylin Eren - Havalı ve Ateşli Silahlar

Yılın Futbol Takımı

Anadolu Üniversitesi 

Yılın Engelli Sporcusu

Murat Cırık - Bilek Güreşi Dünya Şampiyonu

Yılın Erkek Sporcusu

Muhammet Akdeniz - Güreş Avrupa 3.’sü

Yılın Kadın Sporcuları

Nurhan Üstünkaya - Bilek Güreşi Avrupa 3.’sü
Şerife Yorgancılar - Wushu Avrupa Şampiyonu 

Spora Emek Ödülü

Sadi Seda        TSYD Eskişehir Başkanı
A. İhsan Sarıçoban    Duayen Gazeteci
Murat Dağtekin     Duayen Gazeteci
Erkan Midilli        İstikbal Gazetesi
Nazım Aydın        Şehir Gazetesi
Erhan Ünal        2 Eylül Gazetesi
Zafer Kisecik        Sakarya Gazetesi
Behçet Albayrak    İstikbal Gazetesi 
Göksel Demiral    Milli İrade Gazetesi
Ahmet D. Canoruç    Anadolu Gazetesi
Aytaç Ersoy        Sonhaber Gazetesi
Semih Akdemir    Yenigün Gazetesi
D. Berk Ötsukarcı    Anadolu Gazetesi
Akif Fındık        2 Eylül Gazetesi 
Varol Alkılıçgil    Sportif Etkilikler Fotoğrafçısı
Mustafa Yıldırım    Esgazete 
Akif Yer        Eskişehirhaber
Ayhan Aydıner    Haberes
Engin Özen        DHA
Deniz Açık        AA
Aydın Sarıoğlu    İHA
Buğrahan Doğangil    Eskişehir Haber 26
ES TV            Şener Çetin
Kanal 26        Muharrem Esen
Kaynak : Spor Servisi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi