Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde kendi çikolatalarını yaptılar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde kendi çikolatalarını yaptılar
A
a

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eskişehir Meslek Yüksekokulu (EMYO) tarafından düzenlenen 'Temel Çikolata Eğitimi' Eskişehir Meslek Yüksekokulu Uygulama Mutfağı’nda gerçekleştirildi.

Sütiş Eskişehir
Anadolu Üniversitesi Eskişehir Meslek Yüksekokulu (EMYO) tarafından düzenlenen 'Temel Çikolata Eğitimi' Eskişehir Meslek Yüksekokulu Uygulama Mutfağı’nda gerçekleştirildi.

Radisson Blu Çeşme Pasta Şefi Murat Tütüncü’nün deneyimlerini paylaştığı etkinliğe çok sayıda Aşçılık ve Turizm Bölümü öğrencisi katılım sağladı. Eğitimin sonunda çikolata tadımı gerçekleştirilerek Pasta Şefi Murat Tütüncü'ye, Öğr. Gör. Mutlu Doğan tarafından belge ve hediye takdim edildi.

“Kendimizi geliştirmemiz çok önemli”

Eğitimin koordinatörlüğünü üstlenen Anadolu Üniversitesi Eskişehir Meslek Yüksekokulu Aşçılık Bölümü öğretim elemanı Öğr. Gör. Mutlu Doğan, gelişimin önemine vurgu yaparak, “Birebir şeflerden eğitim almak işin püf noktalarını öğrenmemize yarıyor. Sorusu olan öğrencilerimiz bizzat kendileri sorma imkânı yakalıyor. Böylece daha verimli bir eğitim geçirmiş oluyoruz. Bugün burada çikolata hakkında çok fazla şey öğreneceğiz" dedi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi