Emirdağ’Da ’Fidanlar Çınarlarla Buluşuyor’ Projesi Devam Ediyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Emirdağ’Da ’Fidanlar Çınarlarla Buluşuyor’ Projesi Devam Ediyor
A
a

Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ Huzurevinde Afyonkarahisar Valiliği Tarafından Yaşlılar Ve Genç Kuşaklar Arasındaki Etkileşimi Kuvvetlendirmek Amacıyla Başlatılan “Fidanlar Çınarlarla Buluşuyor” Etkinliğine Katılarak Huzurevi Sakinleri Ve Merkez Anaokulu Öğrencileri İle Bir Araya Geldi.

Sütiş Eskişehir
Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ Huzurevinde Afyonkarahisar Valiliği tarafından yaşlılar ve genç kuşaklar arasındaki etkileşimi kuvvetlendirmek amacıyla başlatılan “Fidanlar Çınarlarla Buluşuyor” etkinliğine katılarak huzurevi sakinleri ve Merkez Anaokulu öğrencileri ile bir araya geldi.
Emirdağ Merkez Anaokulu öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte Kaymakam Bilici, yaşlılar ve minik öğrenciler ile yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti. Genç kuşakların ulu çınarlar ile bir araya gelerek onlarla vakit geçirmelerinin, etkinlikler yapmalarının ve onların tecrübelerinden faydalanmalarının çok önemli olduğunu ifade eden Kaymakam Bilici, düzenlenen bu anlamlı etkinlik için emeği geçenlere teşekkür etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat