Deniz Kayadelen, Everest’İn Zirvesinde 3 Derecelik Suya Girdi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Deniz Kayadelen, Everest’İn Zirvesinde 3 Derecelik Suya Girdi
A
a

Bakırköy Ataspor Kulübü Sporcusu Deniz Kayadelen, 6400 Metre Yükseklikteki Everest’İn Tepesine Çıkarak, 3 Derecelik Suda 5 Dakika Kaldı Ve Bir Dünya Rekoruna Daha İmza Attı.

Sütiş Eskişehir
Bakırköy Ataspor Kulübü sporcusu Deniz Kayadelen, 6400 metre yükseklikteki Everest’in tepesine çıkarak, 3 derecelik suda 5 dakika kaldı ve bir dünya rekoruna daha imza attı
Bakırköy Ataspor Kulübü sporcusu Deniz Kayadelen birçok soğuk su şampiyonluğundan sonra 25 gün süren yolculukla -20 derecelik 6400 metre yükseklikteki Everest’in tepesine çıktı. 3 derecelik suda 5 dakika kalarak bir dünya rekoruna daha imza attı. Türk bayrağını Everest’in tepesinde dalgalandıran Deniz Kayadelen "Bedenin bittiği yerde kalbimle mücadele ettim. Bu etkinlikte Türkiye’yi ve Avrupa’yı temsil eden tek kişi olarak kulübüm Ataspor Kulübü’ne ve tüm Türkiye’ye sevgi ve selamlarımı iletiyorum" dedi. Bakırköy Ataspor Kulübü Yöneticisi Tuğba Sezen, "Deniz Kayadelen denizlerden sonra dağları da aşarak Türk bayrağını dünyanın tepesinde dalgalardı. Onunla ne kadar gurur duysak azdır" diye konuştu.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi