Demir: “Afyonkarahisar’A Cumhuriyet Tarihi Boyunca En Büyük Elektrik Dağıtım Yatırımlarını Yaptık”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Demir: “Afyonkarahisar’A Cumhuriyet Tarihi Boyunca En Büyük Elektrik Dağıtım Yatırımlarını Yaptık”
A
a

Oedaş Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, Oedaş’In Cumhuriyet Tarihi Boyunca Afyonkarahisar’A Yapılan En Büyük Elektrik Dağıtım Yatırımlarını Gerçekleştirdiğini Söyledi.

Sütiş Eskişehir
OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, OEDAŞ’ın Cumhuriyet tarihi boyunca Afyonkarahisar’a yapılan en büyük elektrik dağıtım yatırımlarını gerçekleştirdiğini söyledi.
Demir, Afyonkarahisar’da bir sivil toplum kuruluşu tarafından ‘Yüzüncü Yılda Yüz Başarılı İnsan Ödülü’ne layık görüldü. Gerçekleştirilen etkinlikte ödülü aldıktan sonra bir açıklama yapan Demir, şirketin kentte gerçekleştirdiği yatırımlardan bahsetti. OEDAŞ’ın Cumhuriyet tarihi boyunca Afyonkarahisar’a yapılan en büyük elektrik dağıtım yatırımlarını gerçekleştirdiğini söyleyen OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, “2017-2022 yılları şehrimize 1,7 milyar TL’lik yatırım yaptık. Diğer taraftan sosyal sorumluluk projelerimizle hayata değer kattık. En son geçtiğimiz ay Can Dostlar projemiz kapsamında Afyonkarahisar Belediyemiz ve HAYTAP iş birliği ile sokak hayvanları için bir tedavi odası açtık. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da yatırımlarımızı ve diğer tüm faaliyetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz. Bu çalışmalarımızın ödüle layık görülmesinden dolayı büyük onur duyuyoruz.” diye konuştu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi