Çöp Konteynerleri Suni Çim İle Kaplanıyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çöp Konteynerleri Suni Çim İle Kaplanıyor
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’Ne Bağlı Ekipleri Kentin Farklı Noktalarında Daha Estetik Bir Görünüm Sağlamak İçin Çöp Konteynerlerini Suni Çim İle Kaplıyor.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri kentin farklı noktalarında daha estetik bir görünüm sağlamak için çöp konteynerlerini suni çim ile kaplıyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün kendi bünyesindeki atölyede ürettiği sürgülü yeşil çitli konteyner kafesler vatandaşların da büyük beğenisini kazandı. Kentin her noktasında hijyeni ve temizliği sağlamak için çalışmalarına aralıksız devam eden Afyonkarahisar Belediyesi’nin suni çim kaplama çöp kutuları kente renk kattı. Kenti temiz, nezih ve ferah bir görünüm kazandırmak amacı ile çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bulunan atölyelerde kendi imkânlarımızla ürettiğimiz özel tasarımlı suni çim kaplı kafes giydirmeleri kentimizde bulunan çöp konteynerlerinde uygulamaya başladık. Gerçekleştirdiğimiz çalışmayla kentimize görsel açıdan değer kazandırırken; vatandaşlarımızın daha temiz bir çevrede yaşamasına imkan sağlıyoruz. Kent merkezinde bulunan çöp konteynerlerine suni çim kaplı kafes giydirme çalışmalarımız ilerleyen süreçte de devam edecek” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat