Çiftçilerin Ürünleri Yarıştı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çiftçilerin Ürünleri Yarıştı
A
a

Antalya’Nın Gazipaşa İlçesinde Bu Yıl 14’Üncüsü Düzenlenen Gazipaşa Tarım Fuarı Tamamlandı. 70 Firmanın Katılıp Ürünlerini Sergilediği, Çok Sayıda Vatandaşın Ziyaret Ettiği Fuar, Üçüncü Ve Dördüncü Gününde De Ziyaretçilerini Ağırladı.

Sütiş Eskişehir
Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Gazipaşa Tarım Fuarı tamamlandı. 70 firmanın katılıp ürünlerini sergilediği, çok sayıda vatandaşın ziyaret ettiği fuar, üçüncü ve dördüncü gününde de ziyaretçilerini ağırladı. Özellikle fuarın üçüncü günü düzenlenen ürün yarışması renkli görüntülere sahne oldu. Gazipaşalı çiftçiler, yetiştirdikleri domates, salatalık, çilek, patlıcan ve fasulyeleri jürinin önünde yarıştırdı. En iyi ürünü yetiştiren ve dereceye giren çiftçilere ise çeşitli hediyeler verildi.

Eğitim seminerleri verildi
Gazipaşa Tarım Fuarı’nda, üreticilere seminerler de verildi. BATEM’de görevli Doç. Dr. Filiz Öktürem Asri tarafından Gazipaşalı üreticilere "Muzlarda Gübreleme ve Bakım" konularında üreticilere bilgi aktarıldı. Fuarın üçüncü günü ise Ziraat Mühendisi Dr. Süleyman Bayram tarafından "Avokado Bakım ve Beslemesi" konusunda üreticilere seminer verildi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi