Chp’Nin Eski Genel Başkanlarından Bozüyük Belediyesi’Ne Ziyaret

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Chp’Nin Eski Genel Başkanlarından Bozüyük Belediyesi’Ne Ziyaret
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi’Nin Eski Genel Başkanlarından Altan Öymen, Hikmet Çetin Ve Murat Karayalçın’Dan Oluşan Heyet, Bozüyük Belediyesi’Ni Ziyaret Ederek Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu İle Bir Araya Geldi.

Sütiş Eskişehir
Cumhuriyet Halk Partisi’nin eski genel başkanlarından Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın’dan oluşan heyet, Bozüyük Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi.
CHP Bozüyük İlçe Başkanı İsmail Akçasoy, parti yönetimi, CHP’li Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın’dan oluşan heyet, Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüştü. Misafir heyet Bakkalcıoğlu’nu ve parti yönetimini 31 Mart Yerel Seçimlerindeki başarılarından dolayı tebrik ederek görüş alışverişinde bulundu. Başkan Bakkalcıoğlu eski dönemde hayata geçirdiği projelerini de anlatarak yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdi. Ziyaretin sonunda Bakkalcıoğlu, CHP’nin eski Genel Başkanlarından oluşan heyete nazik ziyaretleri, destekleri ve Bozüyük’e göstermiş oldukları ilgi nedeniyle teşekkür etti.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi