Chp’Liler Tarafından Türk Parasının Parçalanıp Yere Atıldığı İddiası

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Chp’Liler Tarafından Türk Parasının Parçalanıp Yere Atıldığı İddiası
A
a

Afyonkarahisar’Da Cumhuriyet Halk Partisi’Nin Açtığı Seçim Standının Birkaç Metre Yakının Da Türk Parasının Yırtılarak Yerlere Atılması Tepkilere Nede Olurken, Bazı Vatandaşlar İse Stanttaki Chp’Li Görevliler Tarafında Tl’Nin Değersizleştiğini Göstermek İçin Yapıldığını İfade Etti.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar’da CHP’nin açtığı seçim standının birkaç metre yakınında Türk parasının yırtılarak yerlere atılması tepkilere sebep olurken, bazı vatandaşlar bunun stanttaki CHP’li görevliler tarafında TL’nin değersizleştiğini göstermek için yapıldığını ifade etti.
Olay, kent merkezi Yeşil yol mevkiinde yaşandı. İddiaya göre, CHP İl Başkanlığı tarafından yaklaşık 28 Mayıs seçimleri dolayısı ile stant açıldı. Görevliler dağıtıkları broşürlerle Millet İttifakı’nın propagandasını yaparak oy istediler. Bu sırada stantta görevli bir kişinin seçim politikalarını anlatırken, Türk parasının değerinin son yıllarda düştüğünü kanıtlamak için parçalayıp yere attılar. Bunun ardından bir çok vatandaş ise parçalanan paraları toplayıp duruma tepki gösterdi.
Konuyla ilgili bilgisine başvurulan CHP İl Başkanı Onur Seçme ise, olayı araştırdıktan sonra bir açıklama yapacaklarını belirtti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat