Eskişehir'de CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından Kent Palace'de düzenlenen Sandık Görevlileri Buluşması gerçekleşti. Buluşmaya Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de katılarak önemli bir açıklamada bulundu.
Buluşmada duygu dolu anlar yaşadığını söyleyen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, "Benim için duygulu, bir o kadar da umutlu bir geceydi. Partililerimizin enerjileri gelecek güzel günlere olan inancımı daha da arttırdı. Şahsıma gösterdikleri büyük ilgi için her birine yürekten teşekkür ediyorum. Atatürk’ün evlatları bu şehirde daha bir çok güzelliklere imza atacaklar, buna inanıyorum. 31 Mart’a kadar çok çalışacağız ve Büyükşehir’de Ayşe Ünlüce'yi, Odunpazarı’nda Kazım Kurt'u, Tepebaşı’nda da Ahmet Ataç'ı başkan yapacağız!" ifadelerini kullandı.