Başkan Zeybek: “Vatandaş Ve Muhtarlarla İletişim Hizmet Noktasında Çok Önemli”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Zeybek: “Vatandaş Ve Muhtarlarla İletişim Hizmet Noktasında Çok Önemli”
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kent Merkezinde Belediye Hizmetlerinin Eksiksiz Bir Şekilde Yürütülmesinden Vatandaş Ve Muhtarlarla İletişimin Önemli Olduğuna Dikkat Çekti.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kent merkezinde belediye hizmetlerinin eksiksiz bir şekilde yürütülmesinden vatandaş ve muhtarlarla iletişimin önemli olduğuna dikkat çekti.
Başkan Zeybek, mahalle muhtarlarına yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Her hafta farklı mahalleye ziyarette bulunan Başkanımız, vatandaşların ve muhtarların sorunlarını yerinde dinliyor. Başkan Zeybek, vatandaş ve muhtarlar ile görüşerek talepleri ilk ağızdan dinliyor. İstişare kültürün önem vererek harekete geçen Başkan Zeybek, kısa vadede üretilecek çözümler için görüş ve önerileri dinleyerek anında çözümü için ilgili birimlere talimat veriyor. Uzun vadede yapılacak çalışmalar ise belirlenen faaliyet takvimi içerisine dâhil ediliyor. Bu haftanın ziyaret durağı Hattatkarahisar Mahallesi oldu. Ziyarette Başkan Zeybek’e partilileri ve milletvekilleri de eşlik etti.
Başkan Zeybek, ziyarette Mahalle Muhtarı Mehmet Zorluer ve mahalle sakinleri ile yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulundu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi