Başarılı sporcu kadınlar, Eskişehir'de deneyimlerini paylaştı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başarılı sporcu kadınlar, Eskişehir'de deneyimlerini paylaştı
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “Sporda Kadın Olmak” panelinde çeşitli branşlardaay yıldızlı formayı giyerek ülkemizin gururu olan kadın sporcular, deneyimlerini katılımcılarla paylaştılar.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı,her yaştan birey için düzenlediği spor faaliyetlerinin yanı sıra gerçekleştirdiğipanel, söyleşi, çalıştaygibi etkinliklerle de farkındalık yaratma devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel “Spor Kadın Olmak” konulu panel Haller Gençlik Merkezi Frigya Salonu’nda gerçekleştirildi.
Paneli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet İlker, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe her yaştan sporcu ve sporseverin yanı sıra çok sayıda vatandaş takip etti.
ModeratörlüğünüDr. Öğretim Üyesi Nalan Aksakal’ın yaptığı panelde milli sporcular Dilara Bilge Sağbaş (voleybol), Seda Duygu Aygün (kickboks), Sevilay İmamoğlu Öcal (hentbol) ve Sümeyye Boyacı (yüzme) konuşmacı olarak deneyimlerini paylaştılar.
Milli sporcular başarıya giden yolda yaşadıkları zorlukları, büyük emekler ile verdikleri mücadeleleri, ürettikleri ile bir spor emekçisi ve rol model olarakülkedeki tüm kadınlara ilham kaynağı olan hikâyelerini etkileyici bir dille dinleyicilere aktardılar.
Düzenlenen anlamlı etkinlik çektirilen fotoğrafla tamamlandı.
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi