Bakan Işıkhan: "Gerekli incelemeler yapılacak"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bakan Işıkhan: "Gerekli incelemeler yapılacak"
A
a

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İzmir’in Torbalı ilçesindeki bir lokantada meydana gelen patlamaya ilişkin, "Yaşanan kazayı araştırmak üzere Bakanlığımıza bağlı müfettişlerimiz görevlendirilmiş olup, gerekli incelemeler yapılacaktır. Bakanlığımız olarak süreci yakından takip ediyoruz" dedi

Sütiş Eskişehir
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İzmir’in Torbalı ilçesindeki bir lokantada meydana gelen patlamaya ilişkin, "Yaşanan kazayı araştırmak üzere Bakanlığımıza bağlı müfettişlerimiz görevlendirilmiş olup, gerekli incelemeler yapılacaktır. Bakanlığımız olarak süreci yakından takip ediyoruz" dedi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan, İzmir’in Torbalı ilçesindeki bir lokantada meydana gelen patlamaya ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden bakanlığa bağlı müfettişlerin görevlendirildiğini açıkladı. Paylaşımında, gerçekleşen patlamayla ilgili derin üzüntü duyduğunu kaydeden Işıkhan, "Yaşanan kazayı araştırmak üzere Bakanlığımıza bağlı müfettişlerimiz görevlendirilmiş olup, gerekli incelemeler yapılacaktır. Bakanlığımız olarak süreci yakından takip ediyoruz" ifadelerine yer verdi.
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi