AK Parti Eskişehir'de adaylık süreci başladı: Son tarih...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç AK Parti Eskişehir'de adaylık süreci başladı: Son tarih...
A
a

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan adaylık süreci ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Süleyman Reyhan AK Parti Eskişehir'de aday adaylığı sürecinin başladığını duyurdu.

Sütiş Eskişehir
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan adaylık süreci ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Bilindiği üzere 31 Mart 2024 tarihinde yerel seçimler gerçekleştirilecek. AK Parti’de aday adaylığı sürecimiz başlamıştır. Aday adaylarımız Belediye Başkanlıkları için 17 Kasım tarihine kadar il ve ilçe başkanlığımıza uğrayabilirler. Partimizden meclis üyesi olmak isteyenler için de başvuru süreci başladı. Meclis üyesi olmak isteyen adaylarımız ise 3 Aralık 2023 tarihine kadar il ve ilçe başkanlıklarımıza gelebilirler. Aday olmak isteyen engelli vatandaşlarımızın en az yüzde 40 engelli olduklarına dair bir kimlik veya rapora sahip olmaları gerekmektedir. 
AK Parti Türkiye’nin en güçlü partisidir. Bu aday adaylığı sürecinde yoğun bir katılım bekliyoruz. Eskişehir’de 15’de 15 hedefi ile yerel seçimlere hazırlanıyoruz. En doğru isimleri Eskişehir halkının huzurlarına çıkararak bu seçimlerde destan yazmak istiyoruz. Başta Eskişehir Büyükşehir Belediyesi olmak üzere cumhur ittifakı olarak tüm belediyelerde iddialıyız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde adaylarımız ile kol kola yürüyeceğiz ve Eskişehir’de seçimler nasıl kazanılır herkese göstereceğiz.”
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi