Afyonkarahisar’Da İnfial Oluşturan Görüntüler

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da İnfial Oluşturan Görüntüler
A
a

Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesinde Belediyeye Ait Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım Ve Geçici Rehabilitasyon Merkezinde Çekilen Görüntüler Adeta İnfial Oluşturdu.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde belediyeye ait Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezinde çekilen görüntüler adeta infial oluşturdu. Telef olan köpeklerin üst üste konulması ve aç kalan köpeklerin ölü köpekleri yemesi görenleri dehşete düşürdü.
Olay, Dinar Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezinde meydana geldi. Hafta sonu barınağa giden bir grup hayvansever, bazı köpeklerin cansız bir şekilde yerde yattığını fark etti. Hayvanseverler ardından cep telefonları ile görüntü çekti. Vicdanları sızlatan ve dehşete düşüren görüntülerde çok sayıda köpeğin telef olduğu, hayatta kalan köpeklerin ise telef olan köpekleri parçalayarak yedikleri görüldü. Sosyal medyada da paylaşılan olay, büyük tepkiye neden oldu. Hayvanseverlerin başvuru yapması üzerine jandarma tarafından inceleme başlatıldı.
Olayla ilgili Dinar Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:
"Sosyal medyada belediyemize ait Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezinde bulunan hayvanlara kötü muamelede bulunulduğu ve katliam yapıldığı iddiaları hususunda gerekli incelemenin başlatıldığını ve sorumlular hakkında gerekli yasal işlemin yapılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz."
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi