400 Öğrenciden 100’Ncü Yıl Koreografisi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç 400 Öğrenciden 100’Ncü Yıl Koreografisi
A
a

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesinde Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulu Öğrenci Ve Öğretmenleri, Cumhuriyetin 100’Ncü Yıl Kutlamaları Kapsamında Muhteşem Bir Koreografi Yaptı.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri, Cumhuriyetin 100’ncü yıl kutlamaları kapsamında muhteşem bir koreografi yaptı.
Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulu avlusunda toplanan öğrenci ve öğretmenler Türk bayrağıyla 100’ncü yıl koreografisi oluşturdu.
Okul Müdür Yardımcısı Hüseyin Demirbaş, öğrencilerle 100’ncü yıl temalı bir görsel hazırladıklarını belirterek, "Türkiye Cumhuriyetinin 100’ncü yıl dönümü olan 29 Ekim 2023’e sayılı günler kaldı. Bizler bu büyük coşkuyu ve gururu hep birlikte yaşamak istiyoruz. Bu nedenle, Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulu olarak öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle beraber 100. Yıla özel bir koreografi hazırladık. Burada öğrencilerimizin heyecanlı olduklarını gördük. Bu muhteşem koreografi gösterisinin hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimize canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi