alexa
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Yılmaz Büyükerşen'e teşekkür ziyareti

Videoyu Aç Yılmaz Büyükerşen'e teşekkür ziyareti
A
a

Aralarında farklı siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve eski belediye başkanlarının bulunduğu bir grup Mihalıççıklı, ilçelerine gerçekleştirilen hizmetler nedeniyle Başkan Büyükerşen’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Mihalıççıklıları bir arada görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Büyükerşen “Bizler yıllardır parti ayrımı göz etmeksizin tüm ilçelerimizin sorunlarını çözmek için hizmet ediyoruz. Ancak ilk defa birçok farklı siyasi görüşten hemşerimizi bir arada görüyorum. Bana göre yerel yönetimler siyasetin değil hizmetin konuşulması gereken alandır. Hizmetlerimizin sizlerden beğeni görüyor olması bizleri son derece mutlu etti” dedi.   

İçlerinde Mihalıççık Eski Belediye Başkanı Ümit Güven, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bahadır Eren, Mihalıççık Belediyesi Başkan Yardımcısı Engin Eren, CHP İlçe Başkanı İsmet Taner, İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Tiryaki, MHP İlçe Başkanı Gürol Görür, Saadet Partisi İlçe Başkanı Murat Kavak, mahalle muhtarları ve vatandaşların yer aldığı bir grup Mihalıççıklı, Başkan Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı İsmet Taner “Rahmetli Selami Vardar döneminden sonra ilçe merkezimiz ilk defa bu dönemde büyük yatırımlar almaya başladı. Şu an merkezde devam eden sıcak asfalt çalışması ilçemiz için çok büyük önem taşıyor. Sizlere ve ekibinize hizmetlerinizden dolayı minnettarız” dedi. 

Mihalıççıklılarla uzun süre sohbet eden ve talepleri dinleyen Başkan Büyükerşen ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat