alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Trafik magandası dehşeti Türkiye'nin gündemine oturdu!

Videoyu Aç Trafik magandası dehşeti Türkiye'nin gündemine oturdu!
A
a

İstanbul'da E-5 otoyolu Pendik mevkiinde trafik magandası, tartıştığı sürücünün önce yolunu kesti, sonra arabayı tekmelemeye başladı. Görüntüler Türkiye gündemine otururken, saldırganın bir baklavacı zincirinin sahibi olduğu iddia edildi

E-5 otoyolu Pendik mevkiinde trafik magandası, tartıştığı sürücünün önce yolunu kesti, sonra arabayı tekmelemeye başladı. Sürücü ve hamile eşine dehşeti yaşatan maganda arabanın aynasını kırıp üzerine çıktı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. 
Olay, E-5 Otoyolu Pendik mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre, trafik polisine yakalanmamak için emniyet şeridinden çıkan araç sürücüsü, bir başka aracın önüne kırmak istedi. Bunun üzerine tartışma çıktı. Tartışma sonrasında maganda aracını diğer sürücünün önüne kırdı. Aracın durmasının ardından otomobilden inen maganda camı yumruklamaya başladı. Trafik magandası hızını alamadı, aynayı kırdı ve kaputun üzerine çıkıp tekmelemeye başladı. 
Bu sırada neye uğradığını şaşıran sürücü ve yanındaki hamile kadın, bu anları kayda aldı. Hamile kadın çığlıklar atarken, olay cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde maganda otomobilini aracın önüne kırıyor. Ardından önce camı yumrukluyor ve aynayı kırıyor. Bu sırada kadın çığlık atıyor. Maganda aracın üzerine çıkıyor ardından da uzaklaşıyor. 

Ünlü baklavacının sahipleri mi?
Sosyal medyadan görüntülerin paylaşılmasının ardından, saldırgan magandaların ünlü bir baklavacı zincirinin sahipleri olduğu iddia edildi. Görüntülerdeki şahısların Hüseyin Sel ve Hasan Sel olduğu, sahip oldukları baklavacının ise Seydioğlu olduğu sosyal medyada sıkça dillendiriliyor.

Dehşet anlarını anlattılar
Olayı yaşayan aile polise şikayette bulunurken, olay günü yaşananları hamile kadının eşi anlattı. 

"Yumruğunu cama doğru uzatıp vurmaya çalıştı" 
Olay günü yaşadıklarını anlatan hamile kadının eşi Yunus Emre Bahçıvan, “Cumartesi günü saat 19.30 sıralarında eşimle yemek yemeğe çıktık. Tuzla istikametine giderken en sağda şeritte hareket ettiğimiz sırada emniyet şeridinde siyah bir araç ani bir şekilde polis çevirmesini görerek önümüze girmeye çalıştı. Ben eşimin hamile olması sebebiyle ve trafiği de sıkıntıya sokmamak için fren yapmamak için yol vermedim, devam ettim. Polis kontrol noktasını geçtikten sonra bahsettiğim araç orta şeritten yanımıza yaklaştı, camını açıp bize sinirli bir şekilde ‘ne yapıyorsun sen’ dedi. Yolcu tarafındaki kişi de yumruğunu cama doğru uzatıp vurmaya çalıştı” dedi. 
Eşinin paniklediğini söyleyen Bahçıvan, “Ben de eşimin 7 aylık hamile olması sebebiyle münakaşaya girmek istemedim. Daha önce de kaybımız olmuştu, bizim için çok değerli. Ben devam ettim yoluma. O esnada eşimi sakinleştirmeye çalıştım. Camları kapatıp, kapıları kilitledim. Daha sonra arkadan hızlı bir şekilde geldiklerini fark ettim. Telefonumla kayda almaya başladım, sıkıntı olacağı belliydi. Daha sonra araçlarını önüme kırdılar. Hızlı bir şekilde araçtan indiler. Şahıslardan biri eşimin olduğu taraftan gelip cama yumruk vurmaya başladı. Ben içeriden ‘bu kadın hamile’ diye defalarca bağırdım. Kale almadılar. Sinirle camları kırmaya çalıştılar. Aynaya tekme attılar, yumruklar attılar. Yine aynı şahıs arabanın üzerine çıktılar. Hiçbir şey olmamış gibi devam ettiler” diye konuştu. 

"Görüntülerde kaputun üzerine çıkan şahısta tabanca olduğunu gördük" 
Bahçıvan şüphelilerden şikayetçi olduklarını söyleyerek, “Görüntülerde kaputun üzerine çıkan şahsın belinde tabanca olduğunu gördük. O esnada farkında değildik. Arabadan inseydik belki canımıza mal olabilirdi. Başkasının başına gelmesini istemiyoruz. Adil bir şekilde cezalandırılmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı. 
 
1000
icon
adalet mi dediniz ? 8 Temmuz 2019 00:18

İDDİA EDİLDİGİ GİBİ , ALMAYA HAKKI OLMAYAN O SİLAHI HANGİ RÜŞVETLE ALDI ACABA. BÖYLE BİR DURUM VARSA, ONA HANGİ KANUN CEZA VERECEK ? Adalet sürünmeye devam ediyor.Biline

0 2 Cevap Yaz
Serhat 7 Temmuz 2019 20:35

Zengin olduğu için adalet bir şey yapmayacaktir

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat