alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Tayini Çıkan Görme Engelli Belediye Çalışanı Tandem Bisikletiyle Evine Uğurlandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tayini Çıkan Görme Engelli Belediye Çalışanı Tandem Bisikletiyle Evine Uğurlandı
A
a

Görme Engelli Belediye Çalışanı, Arkadaşları Tarafından Tandem Bisiklet İle Yeni Çalışma Yerine Uğurlandı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediyesi çalışanı görme engelli İsmail Özden, iş arkadaşları tarafından son iş gününün bitiminde tandem bisikletiyle evine uğurlandı.
Uğurlama için bir araya gelen iş arkadaşları, yaklaşık bir senedir Bilecik Belediyesinde çalışan ve memleketi olan Adana’ya tayini çıkan İsmail Özden ile vedalaştılar. Adana Büyükşehir Belediyesinde işe başlayacak olan İsmail Özden’in uğurlama programı, bisiklet kullanımına dikkat çekmek ve hiçbir engelin bisiklet kullanımını önleyemeyeceği mesajını vermek amacıyla tandem bisiklet ile yapıldı.

"Arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu bu program için çok mutlu oldum, teşekkür ediyorum"
Arkadaşları tarafından uğurlanan İsmail Özden, Bilecik Belediyesi’nde çalışmış olmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, ‘’Arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu bu program için çok mutlu oldum, teşekkür ediyorum. Burada aslında bisiklet sürmeye hiçbir şeyin engel olmadığını göstermiş olduk. Yeter ki size sevdiğiniz biri arkadaş olsun. Belediye Başkanımız Semih Şahin ve emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.
Öte yandan tandem bisikleti kullanımında İsmail Özden’e Bilecik Belediyesi Proje Geliştirme ve Eğitim Birimi Görevlisi Hakan Yavuz eşlik etti.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat